Halı Yıkama Beysukent

Beysukent Halı Yıkama
Çok uzun yıllar yıkama sektöründe hizmetlerine devam eden firmamız Beysukent halı yıkama olarak en kaliteli hizmetler ayağınıza kadar gelmektedir.
Her geçen gün kaliteli ve güvenilir hizmetler ile adından fazlaca söz ettiren firmamız için müşteri memnuniyeti çok daha önemlidir. Tüm yıkama hizmetlerinde yardım alabileceğiniz firmamız bünyesinde profesyonel ekibimiz itina ile işlerini yapmaktadır.
Güvenli Halı Yıkama Hizmetlerinde Doğru Seçim
Beysukent halı yıkama hizmetlerinde firmamız sektörde bulunan diğer firmalar arasında kaliteden ve güvenden taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Halılar tüm evlerin olduğu kadar farklı iş yerlerinde de en çok kullanılan ve vazgeçilmez eşyalarının başında gelmektedir. Gün boyu üzerinde çok dolaşılan halılar zaman içinde kirlenir ve çevrede oluşan tüm tozları yüzeylerinde biriktirir. Bu tozların hav diplerine inmesi durumunda bakterilerin oluşumu kaçınılmaz olur.
Bakterilerden kurtulmak için halıları süpürmek ya da silmek çözüm olmaz. Ayrıca derinlemesine yapılmayan temizlik sonrasında halıların içinde olan bakteriler gün geçtikçe daha da çoğalarak çeşitli hastalıklar davetiye çıkarmaktadır. Sağlıklı yaşam alanları ve hastalıklardan korunmak için hiç zaman kaybetmeden en güvenilir hizmetleri sunmakta olan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Yüksek kalitede yıkama hizmetleri için Beysukent profesyonel halı yıkama firmamız en doğru seçim olacaktır.
Kaliteli Halı Yıkama İşlemleri
Halıların ter temiz olması ve hijyenik yaşam alanları için yılda en az iki defa yıkanması gerekmektedir. Yıkama sektöründe bulunan firmalar arasında sunmuş olduğu kalitenin yanı sıra güvenden ödün vermeden çalışan Beysukent halı yıkama hizmetleri veren firmamızdan kesinlikle memnun kalacaksınız. Halılarınızı yıkatmaya karar verdiğiniz zaman firmamız ile iletişime geçerek bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Sizin istediğiniz üzerine profesyonel ekibimiz hiç zaman kaybetmeden adresinize gelerek halıları alıp fabrikaya getirmektedir. İlk olarak;
Toz Alma İşlemleri: Halılar özelliklerine göre ayrılır ve toz alma odalarında halı içinde yer alan tozlar yüksek vakumlu makineler ile çekilir. Böylece su ile buluştuğunda çamurlaşma gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınmaz.
Havuzda Bekletme: Halılar havuz içine atılıp burada belli bir süre bekletilmektedir. Bu sayede halı üzerinde bulunan kirler ve lekeler yumuşayarak kolayca çıkacaktır.
Yıkama İşlemleri: Havuzdan alınan halılar yıkama odalarına alınarak en yüksek kalitede olan anti bakteriyel deterjanlar ve en son sistem teknolojik makineler ile el değmeden yıkanmaktadır. Beysukent halı yıkama firmamızda halılar özelliklerine ve türlerine göre özel yöntemlerle yıkanmaktadır.
Durulama İşlemleri: Yıkama işlemleri bittikten sonra halılar bol sular ile durulanmaktadır. Bu sayede halılar üzerinde ya da hav diplerinde deterjan kalıntıları kalmaz.
Kurutma İşlemleri: Kurutma işlemleri için özel güneş görmeyen alanlara alınan halılar tek tek kurutulmaktadır. Böylece halılar güneş ışınlarına maruz kalarak renklerinde solma gibi sorunlar yaşamaz.
Son Kontrol İşlemleri: Burada son olarak halı üzerinde leke kalıp kalmadığı kontrol edilmektedir. Yapılan kontrol sonrasında leke olması durumunda halılar tekrar yıkama işlemlerinden geçmektedir.
Paketleme İşlemleri: Halıların tam olarak yıkama işlemlerinin bitmesi ile halılar profesyonel ekibimiz tarafından parfümlenir ve özenle paketlenir. Ter temiz olan halılarınız hiç zaman kaybetmeden gününden önce size teslim edilmektedir.
Halı Yıkama Fiyatları
Her zaman kaliteli ve güvenilir halı yıkama hizmetlerinin en doğru adresi olan firmamız için müşteri memnuniyeti çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır.  7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren Beysukent halı yıkama fiyatları son derece uygun olmaktadır. Halı yıkama fiyatları firmamızda hem halı çeşitlerine hem de uygulanan yıkama yöntemlerine göre daha farklı olmaktadır. Firmamızdan alacağınız yıkama hizmetlerinden kesinlikle memnun kalacaksınız.
Beysukent Halı Yıkama Facebook SayfasıBeysukent Halı Yıkama Twitter SayfasıBeysukent Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK